Profesionali burnos higiena

Tai specialios higieninės procedūros, kurių metu šalinamos apnašos, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai tampa atsparesni apnašų ir akmenų susidarymui…
Daugiau

Dantų protezavimas

Šiuolaikiniai bemetalės keramikos protezai sunkiai atskiriami nuo nuolatinių dantų. Protezavimo metu pilnai atkuriama danties anatominė forma bei spalva, sutvirtinami likę dantys, atstatomas sumažėjęs apatinio veido trečdalio aukštis, artikuliacija…
Daugiau

Kvalifikuota ir draugiška specialistų komanda

Sėkmingai dirbame nuo 2006 m. Turime 13 metų darbo patirtį. Subūrėme šaunų kolektyvą, kuriame kiekvienas yra savo srities profesionalas. Diskutuojame ir tariamės tarpusavyje sudarydami kompleksinį gydymo planą. Visada atsižvelgiame į pacientų norus ir finansines galimybes. daugiau »

Vaikų dantų gydymas

Dažniausiai pasitaikanti vaikų dantų liga yra ėduonis, kuris pažeidžia tiek nuolatinius, tiek ir pieninius dantis. Padidėja dantų jautrumas šalčiui, karščiui, saldžiam maistui, atsiranda blogas kvapas iš burnos.

Protezavimas

Protezavimo tikslas – atkurti kramtymo komfortą ir estetinę dantų išvaizdą, kuri tampa vis svarbesnė. Šiuolaikiniai bemetalės keramikos protezai sunkiai atskiriami nuo nuolatinių dantų, o daugeliu atvejų – gražesni.

Estetinis plombavimas

Pašaliname visus estetinius dantų trūkumus: priekinių dantų ėduonį, diastemą, dantų vainikų lūžius ir t.t. Naudojame kokybiškas medžiagas ir šiuolaikiškas technologijas.