Dantų šaknų gydymas

Esant giliam ėduoniui, danties traumai ar kitoms priežastims, infekcija gali kilti danties šaknies kanale. Dėl to atsiranda varginantys naktiniai skausmai, padidintas jautrumas temperatūriniams pokyčiams, gali pakisti danties vainiko spalva ir t.t. Negydant infekcija gali plisti į aplinkinius danties audinius ir pažeisti žandikaulį.

Protezavimas

Protezavimo tikslas – atkurti kramtymo komfortą ir estetinę dantų išvaizdą, kuri tampa vis svarbesnė. Šiuolaikiniai bemetalės keramikos protezai sunkiai atskiriami nuo nuolatinių dantų, o daugeliu atvejų – gražesni.

Vaikų ir suaugusiųjų gydymas

Dažniausiai pasitaikanti dantų liga yra dantų ėduonis (kariesas). Jis gali pažeisti ne tik nuolatinius, bet ir pieninius dantis. Pagrindiniai ėduonies požymiai yra dantų jautrumas saldžiam maistui, blogas kvapas iš burnos. Taip pat pakinta ir dantų estetika.

Profesionali burnos higiena

Tai specialios higieninės procedūros, kurių metu šalinamos apnašos, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai tampa atsparesni apnašų ir akmenų susidarymui.

Burnos ertmės chirurgija

Dažniausiai taikoma chirurginė intervencija burnoje – danties rovimas. Sudėtingumas priklauso nuo danties vietos burnoje, šaknų skaičiaus, formos ir ilgio, vainiko apimties ir t.t. Labai svarbu žinoti, kaip elgtis po chirurginės procedūros, kad išvengti komplikacijų.

Estetinis plombavimas

Naudodami tik kokybiškas medžiagas ir šiuolaikiškas technologijas pašaliname visus estetinius dantų trūkumus: priekinių dantų ėduonį, diastemą, dantų vainikų lūžius ir t.t. Pagrindinė estetinio plombavimo paskirtis – padaryti Jūsų šypseną dar gražesnę.

Dantų implantacija

Pirmas žingsnis – tai implantologo konsultacija, kurios metu gydytojas įvertina burnos audinių būklę, kaulo kiekį, todėl reikėtų atvykti su panoramine rentgeno nuotrauka. Pati implantacija trunka nuo 30 min iki poros valandų, yra atliekama vietinės nejautros fone, todėl neskausminga.

Dantų balinimas

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Danties spalvos pakitimus lemia daug priežasčių, susijusių su mūsų kasdieniais įpročiais. Susipažinęs su individualia paciento situacija, gydytojas parenka tinkamiausią balinimo būdą